Informacja o plikach cookie

Zamknij [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji

  Logowanie     Rejestracja  

Administratorem danych osobowych jest Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu z siedzibą w Nowym Sączu (33-300), ul. Staszica 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zadań wynikających z przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2016 r. poz. 1842 z późn. zm.). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest obowiązkowe na podstawie przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2016 r. poz. 1842 z późn. zm.). Dane mogą być udostępniane organom i podmiotom publicznym oraz innym instytucjom realizującym swoje zadania w obszarze szkolnictwa wyższego – na podstawie przepisów prawa.

INFORMACJA: Proszę wypełnić formularz z podstawowymi danymi osobowymi. Wszystkie pola są wymagane. Po rejestracji na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca rejestrację.

Uwaga!!! W przypadku braku wiadomości potwierdzającej rejestrację należy skontaktować się z Działem Spraw Studenckich i Kształcenia (tel. 18 443 45 45, wew. 107, 108) lub zgłosić się do Instytutowej Komisji Rekrutacyjnej w Instytucie, do którego kandydat aplikuje na studia.


Imię:
Nazwisko:
PESEL:
Email:

Oświadczam, że dane zawarte w formularzu podałem/am zgodnie ze stanem faktycznym oraz wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Zaniechaj Rejestruj
Wirtualny Dziekanat v. 4.2.0 b14 Copyright (c) 2017 APR System